150zł i do widzenia ;) czyli Dlaczego nie każdego uczę zarabiać?

jak zarabiać w internecie

Nawet jeśli do tej pory czytałeś moje wpisy po łebkach, albo same tytuły, to choć ten jeden raz się skup i przeczytaj. Bo albo jesteś ze mną, albo albo nie zawracaj mi głowy.
Po co się męczyć, jak jest nam nie po drodze 😉

Zacznijmy od Ciebie. Czy jak ktoś Ci mówi że jesteś brzydki, głupi, chuj albo debil to będziesz się o niego uśmiechać i mówić dziękuję?
No nie. Chyba, że pracujesz w pojebanym korpo 😉

Widzisz, ja nie pracuję w korpo, robię swój biznes – uczę ludzi zarabiać. Uczę ludzi jak zdobyć potężne narzędzie – można nawet powiedzieć broń – jakim są pieniądze.

Taki przykład – w naszym kraju, żeby dostać pozwolenie na broń do obrony osobistej nie dość, że musisz przejść badania psychiatryczne, zdać egzaminy itd, to jeszcze na koniec komendant decyduje czy powinieneś dostać pozwolenie na broń czy nie. I najczęściej nie dostajesz.

W każdym normalnym kraju – wystarczy spełnić ustawowe warunki, przejść badania i dostajesz pozwolenie na broń.

Zobacz jaka hipokryzja – aby dostać prawo jazdy wystarczy odbębnić kurs. Nie przechodzisz badań psychiatrycznych jak te na broń. A ludzie samochodami zabijają więcej ludzi niż bronią palną.
I komendant drogówki nie decyduje czy możesz dostać prawko czy nie 😉

Wg mnie i na broń i na prawo jazdy powinna być taka sama droga.

Obie rzeczy to narzędzia, ale obie te rzeczy to broń jednocześnie.
Więc w Polsce powinno się zaostrzyć ścieżkę prowadzącą do uzyskania prawa jazdy – nie chodzi mi o przepisy, egzaminy, a o badania psychiatryczne właśnie.
A dostęp do broni poluzować – spełniasz warunki – dostajesz.
Choćby dlatego, że Polska jest jednym z najbardziej rozbrojonych krajów na świecie. (mamy 1szt broni na 100 osób, Francuzi czy Niemcy mają 30szt broni na 100 osób, Amerykanie – 121 szt broni na 100 mieszkańców! Coraz bardziej zbroi się Rosja i Ukraina w ostatnich latach. A my jesteśmy na 142 gim miejscu pod względem ilości broni na 201 państw 🙂 Czyli brzydko mówiąc jak zwykle w dupie.

I w przeciwwadze nie stoi nasza armia, bo jest jedną z najmniejszych na świecie. W konflikcie zbrojnym nie mamy najmniejszych szans. Mamy niecałe 100 tys czynnych żołnierzy zawodowych. O sprzęcie, i nowoczesnych sposobach prowadzenia wojny nie wspomnę, bo mi się nóż w kieszeni otwiera 😉 )

Czym się kończy brak broni wśród cywili? Powinieneś wiedzieć z historii i statystyk. Nie będę wnikać głębiej w ten temat dzisiaj, i na pewno nie będę Ci pisać o 2giej wojnie i jej końcówce i przyjaciołach ze wschodu.

Dlaczego Ci o tym piszę i co to ma wspólnego z zarabianiem?
Otóż widzisz – ma dużo. Pieniądze to jeszcze potężniejsze narzędzie niż broń palna, czy samochody. Mogą być narzędziem, ale i bronią jednocześnie.
Mogą budować, lub niszczyć.

One same w sobie nie są ani dobre, ani złe. Tak jak broń sama nie zabija, samochody nie powodują wypadków, a długopisy same nie robią błędów.

Pieniądze to katalizator jak alkohol. Jeśli ktoś jest agresywny po alkoholu – to znaczy, że jest agresywny w ogóle. Wystarczy odpowiedni katalizator, by spowodować u człowieka agresję.

Tak samo z pieniędzmi. Ludzie źli, będą złymi ludźmi niezależnie czy będą mieli pieniądze, czy też nie. W wiezieniach nie siedzą sami bogaci 😉

Dlatego też, ja osobiście na tyle ile mogę przeprowadzam testy psychologiczne z osobami, które się do mnie zgłaszają.
Jeśli wyczuję, że mam do czynienia z osobą nieodpowiedzialną, psychopatą, kompletnym idiotą, kimś kto gardzi innymi ludźmi, w mniej lub bardziej delikatny sposób daję do zrozumienia takiej osobie, że nie chcę jej w moim zespole.

I robię to od samego początku mojego działania w biznesie online. Od samego początku staram się tak dobierać ludzi w zespole, by nie dawać do ręki narzędzi ludziom, którzy będą krzywdzić innych lub siebie samych. Tak samo jak nie dam noża do ręki rocznemu dziecku.

Stąd, też czasami obrażeni hujterzy 😉 wypisują na mój temat różne rzeczy, lub próbują mnie zastraszać 😀

Cóż, całego świata nie naprawię, ale Tobie mogę pomóc, jeśli nie jesteś psycholem 😉

Chcesz działaś – pisz do mnie 😉

ps. Wpis taki jak ten pozwala mi również na częściową selekcję ludzi, a w tym przypadku odpadnie sporo osób, które nie umieją czytać ze zrozumieniem 😉

ps.2. Jeśli nie rozumiesz kwestii, które poruszam w tym tekście, to obawiam się ze masz zakłócone poczucie własnej wolności, niezależności. Czas nad tym popracować.
Ludzie, którzy nie rozumieją czym jest wolność, mają praktycznie zawsze problemy finansowe i nie są wstanie budować niezależnego biznesu,
bo nie mają wewnętrznego poczucia dążenia do niezależności od innych.

ps.3. 3ci rodzaj selekcji do mojego zespołu, to dysonans poznawczy. Ludzie, których boli dupa, że ja, czy moi uczniowie zarabiamy dużo więcej od nich pracując mniej i jeszcze dzieląc się wiedzą jak to robić, nie potrafią inaczej podejść niż z agresją. Takich ludzi żegnam też bardzo szybko.
Nigdy w życiu nikomu, niczego nie zazdrościłem i nie miałem za złe, że zarabia więcej ode mnie. Zawsze byłem otwarty i ciekawy tego jak tego dokonał.
O 2013 roku intensywnie staram się czerpać wzorce z każdego kto wie coś więcej ode mnie. Zawsze podziwiam ludzi, którzy zarabiają więcej ode mnie, a pracują jeszcze mniej. Dlatego jestem w tym miejscu którym jestem, a hujterki w swoim dziwnym światku 😉

ps.4. – 150zł do wzięcia jeśli nie wziąłeś jeszcze:

150zł do wzięcia za proste czynności

ps.5. A tutaj takie luźne spontaniczne nagranie na powyższy temat:

Ocena (5 / 1)

2
Dodaj komentarz

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
Łukasz Mikuć
Gość
Ocena :
     

Dawno nie przeczytałem tak dobrego tekstu! Faktycznie, osoby nie potrafiące czytać ze zrozumieniem, mogą mieć tu problem. Ale to już ich problem 🙂

Cieszę się, że Cię poznałem i możemy razem współpracować, Michał!

Projekt Milion
Gość
Projekt Milion

Dzięki Łukasz – ciśniemy dalej 🙂