Anty-Komornik – czyli jak zarabiać w internecie i nie dać się komornikowi

jak zarabiać w internecie

Nie jest tajemnicą, że wiele osób szukających zarobku w internecie robi to w desperacji. Bardzo często zarobku w internecie szukają osoby z pętlą na szyi, zdesperowane, które nie mają nic do stracenia.
Ale i to nie zawsze gwarantuje, że te osoby odniosą sukces.

Dzieje się to z przeświadczenia, że zarabianie online wiąże się z ogromnym ryzykiem, dlatego po zarabianie w internecie ludzie sięgają w ostateczności. Choć to ryzyko wcale nie jest takie jak to strach maluje :). Są biznesy, w których nigdy nie stracisz 🙂

Tak było u mnie. Trochę przez przypadek, trochę już w akcie desperacji trafiłem na “zarabianie w internecie”. Po około roku błądzenia uruchomiłem dochodowy biznes i zacząłem konkretnie zarabiać.
Oczywiście nie wszystkie osoby do tej branży trafiają z tego powodu. Część osób to po prostu ludzie którzy chcą zarabiać więcej i łatwiej.

To o czym piszę, potwierdza krótka ankieta którą przeprowadziłem wśród czytelników mojej listy adresowej:

Tyle tytułem wstępu. Chciałem tym samym wskazać, że ten artykuł szczególnie przyda się tej pierwszej grupie osób. Z problemem typu – “mam komornika na głowie, który zabiera mi wszystko co zarobię”.

Pokażę Ci jak to zrobić, żeby nie zabrał niczego bez Twojego pozwolenia. Oczywiście, długi trzeba spłacać, a mój poradnik nie jest poradnikiem uciekania przed długami, a jedynie poradnikiem, który
ma pozwolić Ci spłacać długi na Twoich zasadach. Niekiedy w ten sposób będzie Ci dużo łatwiej, kiedy to Ty będziesz wydzielać komornikowi tyle ile uważasz.

Ok. Zaczynamy.

Najpierw napiszę Ci skrótowy schemat, na czym będzie to polegać, a potem dam Ci instrukcje krok po kroku.

Ogólnie rzecz ujmując uchronisz się przed komornikiem używając kryptowalut, i firm pośredniczących w wymianie które Ci wskażę. Po prostu pominiesz w całym procesie banki – w których komornik z łatwością blokuje Ci konta.

 1. Krok pierwszy to zakup kryptowalut za gotówkę. Pokażę Ci w jaki sposób kupić kryptowaluty (przede wszystkim bitcoina, bo nim będziemy się głównie posługiwać). Pominiesz w tym procesie przelewy bankowe. Wykorzystasz to tego starą dobrą Pocztę Polską 🙂
 2. Zakupione kryptowaluty zainwestujesz w proponowane przeze mnie biznesy. Pamiętaj, to moja propozycja. Do niczego Cię nie zmuszam. Zakładam, że masz 18 lat i jesteś świadomy, że żaden biznes nie daje 100% gwarancji.
 3. Zarobione pieniądze wypłacisz w kryptowalutach i wypłacisz w bankomacie w formie gotówki – (złotówek lub innej waluty jeśli mieszkasz w innym kraju) z pominięciem kont bankowych.

Wszystko to pokażę Ci szczegółowo krok po kroku.

Krok 1wszy. Zakup kryptowalut za gotówkę.

Zakup kryptowalut za gotówkę z pominięciem konta w banku
jak zarabiać w internecie

Koniecznie załóż wszystkie 4 konta, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś (będą potrzebne, albo teraz albo w przyszłości):

 1. Bitmarket
 2. Bitbay
 3. Wirex
 4. 4coins

Pokażę Ci 2 sposoby na kupno Bitcoina za gotówkę. Pieniądze wpłacisz na poczcie z pominięciem konta bankowego. Na dobrą sprawę nie musisz go nawet posiadać 🙂

Wpłaty dokonasz na platformę Bitbay lub 4coins. I na jednej z tych platform zakupisz BTC, które prześlesz do programu lub programów zarobkowych.

Tak zakupisz BTC za pomocą Bitbay:

A tutaj zakup BTC za gotówkę za pomocą 4coins:

Krok 2gi. Przelew do biznesu.

Przelew do Omega Best z pominięciem konta w banku
jak zarabiać w internecie

Omega Best > instrukcja rejestracji konta

W powyższej instrukcji masz również instrukcje odnośnie wpłat. Natomiast tutaj poniżej umieściłem instrukcje nowe, będące kontynuacją nagrań z poprzedniego kroku.

Koniecznie załóż wszystkie 4 konta, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś (będą potrzebne, albo teraz albo w przyszłości):

 1. Bitmarket
 2. Bitbay
 3. Wirex
 4. 4coins

Po zaksięgowaniu wpłaty na Omega Best pamiętaj o zakupieniu pakietu na 6 miesięcy. Jak to zrobić, masz tutaj w instrukcjach:

Instrukcje

Krok 3ci. Wypłata zarobków.

Jeśli uzbierasz już odpowiednią kwotę do wypłaty, wypłacasz pieniądze. Pisząc odpowiednią mam na myśli ustaloną przez Ciebie – ze względu na dobraną przez Ciebie strategię.

Wypłacamy pieniądze z Omega Best bezpośrednio w bankomacie z pominięciem konta w banku
jak zarabiać w internecie

Koniecznie załóż wszystkie 4 konta (będą potrzebne, albo teraz albo w przyszłości):

 1. Bitmarket
 2. Bitbay
 3. Wirex
 4. 4coins

Przykład 1: wypłata na Wirex

Przykład 2: wypłata na Bitbay

W ten sposób właśnie spłacisz długi na swoich zasadach 🙂

Powodzenia!

Ocena (5 / 3)

4
Dodaj komentarz

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
zygmunt
Gość
zygmunt
Ocena :
     

Dziękuje za nadesłanie informacji

Projekt Milion
Admin

Proszę bardzo 🙂

Zbigniew.Bulak
Gość
Zbigniew.Bulak
Ocena :
     

ciekawa propozycja!!! czekam na efekty, oby były dobre ! 🙂