Money2Money – Opinie i Informacje o Programie Partnerskim

jak zarabiać w internecie

Money2Money – co to jest?

Money2Money, potocznie nazywany również M2M, to program partnerski należący do spółki Totalmoney Sp. z o.o. (dawniej Money.pl Sp. z o.o.), do której należy najbardziej znany portal ekonomiczno-gospodarczy w Polsce, czyli Money.pl.

Program partnerski M2M to program dzięki, któremu możesz zarabiać wysokie prowizje w zamian za skuteczną promocję rozmaitych usług z branży finansowej, ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej, motoryzacyjnej czy energetycznej.

Idea programów partnerskich polega na tym, że dołączając do takiego programu stajesz się niejako pośrednikiem firmy Money2Money, i jesteś wynagradzany za skuteczną promocję rozmaitych usług.

Działa to dokładnie tak jak każdy biznes, z tą różnicą, że Ty nie zajmujesz się przygotowaniem produktu czy usługi. Żeby zarabiać nie musisz nic tworzyć, produkować, projektować, obsługiwać Klienta.

program partnerski money2money

W tym modelu nie obchodzi Cię również obsługa posprzedażowa, obsługa reklamacji czy kontakt z klientem – Twoje zadanie polega tylko na “dostarczeniu Klienta” odpowiedniej firmie.

Model programów partnerskich dopiero się w Polsce rozwija, ale np. w USA ogrom ludzi zarabia w ten sposób. Ten model jest wygodny, ponieważ jest tani i bardzo łatwo rozpocząć przygodę z zarabianiem przez internet w ten sposób.

Program partnerski Money2Money nie wymaga rezygnacji z pracy – możesz dodatkowo dorabiać po godzinach. Żeby zarabiać w M2M nie musisz nawet prowadzić firmy i ponosić kosztów z tym związanych.

Dzięki programom partnerskim możesz w błyskawiczny sposób rozpocząć swoją biznesową przygodę, praktycznie w ogóle nie ponosząc ryzyka finansowego.

Jak zarabiać w M2M?

Zarabianie w programach partnerskich takich jak Money2Money lub pokrewnych jest bardzo proste… o ile wiesz co robić. Żeby wiedzieć co robić i jak robić potrzebujesz mentora. Dlaczego? Dlatego, że będziesz musiał nauczyć się skutecznych metod reklamowania polecanych produktów lub usług, a samodzielne opanowanie tej wiedzy bez znajomości branży jest praktycznie niemożliwe.

Od razu doprecyzuję – polecanie w M2M nie polega na nagabywaniu znajomych na jakieś badziewne kosmetyki, jak to ma miejsce w branży network marketingu. Polecanie polega na wskazaniu potencjalnemu Klientowi drogi do produktu, lub usługi których poszukuje.

 

zarabianie w money2money

Skuteczna reklama, to po prostu drogowskaz, który dokładnie pokazuje Klientowi drogę do celu. To tak jakbyś mówił Klientowi “Drogi Kliencie, tędy dotrze Pan do celu”.

O to właśnie chodzi w programach partnerskich – o pokazanie drogi, a nie natrętne wciskanie komuś czego, czego nie chce i nie potrzebuje.

UWAGA: Żeby w pełni wykorzystać możliwości programów partnerskich i nauczyć się jak skutecznie w nich zarabiać, potrzebny będzie Ci mentor, który poprowadzi Cie krok po kroku.

Taka osoba wie jak Ci pomóc, ponieważ przeszła całą ścieżkę, którą Ty chcesz podążać, jeśli poważnie myślisz o zarabianiu w programach partnerskich. Być może myślisz sobie teraz, że wsparcie takiego mentora to droga impreza…

Spokojnie – w Projekt Milion nie musisz płacić, za to, że Cię uczymy – poświęcamy Ci czas, bo wierzymy, że kiedy nauczymy Cię zarabiać, również otrzymamy z tego tytułu prowizję – dlatego zależy nam na tym, żeby Cię nauczyć.

Musisz wiedzieć, że programy partnerskie mają jeszcze jedną ogromną zaletę. Tutaj za uczenie innych otrzymuje się wynagrodzenie. Jeśli my nauczymy Ciebie, a Ty będziesz zarabiał, to M2M podzieli się z nami mentorami, częścią swojego zysku, niezależnie od Twojej prowizji.

Jeśli Ty opanujesz tajniki zarabiania w programach partnerskich i będziesz tego uczył innych, to również na tym zarobisz. To tak jakbyś miał swoja restaurację i nauczył inne osoby jak mają prowadzić taką restaurację, a później oni dzieliliby się z Tobą częścią zysku w zamian za to, że nauczyłeś ich skutecznie zarabiać.

Model o którym piszę wyżej, to franczyza, a najbardziej znanym modelem franczyzowym na świecie są restauracje Mc Donald’s. Mc Donald’s ma taki swój “program partnerski” w którym właściciele restauracji zarabiają ogromne pieniądze i dzielą się tym zyskiem ze swoimi mentorami.

m2m jak mc donalds

Żeby rozpocząć biznes z Mc Donald’s musisz posiadać około milion złotych i przejść dwuletnie przeszkolenie u mentora – czyli w jednej z restauracji.

Na szczęście rozpoczęcie przygody z M2M jest bezpłatne.

Money2Money – Opinie użytkowników

Opinie o M2M są podzielone i wynika to z prostego faktu. Ci, którzy zarabiają z M2M mają bardzo pozytywne opinie na temat tego programu partnerskiego. Ci którzy nie zarabiają, mają opinie negatywne – taka jest ludzka natura. Tutaj możesz sprawdzić jak to wygląda.

Dlaczego jedni zarabiają w M2M a inni nie?

Odpowiedź jest bardzo prosta.

Zarabiają Ci, którzy:

 • mają dobrych mentorów
 • są uparci i dążą do celu krok po kroku
 • chętnie się uczą

Nie zarabiają Ci, którzy:

 • mają kiepskich mentorów
 • są leniwi
 • nie lubią się uczyć i rozwijać
 • uważają, że sami zrobią wszystko najlepiej

Musisz wiedzieć że ani w M2M, ani w innym programie partnerskim, ani w pracy na etacie, ani w biznesie, pieniądze nie spadają z nieba. Trzeba na nie zapracować.

 

Opinie o M2M są lustrzanym odbiciem Twojego nastawienia i podejścia do zarabiania pieniędzy. Jeśli jesteś leniem, nie chcesz się rozwijać, uczyć, a w dodatku masz kiepskiego mentora, to trudno oczekiwać, że będziesz miał dobre efekty i dobrą opinię na temat M2M.

Taka jest natura ludzka. Nikt nie lubi obwiniać siebie za własne niepowodzenia – wygodniej jest obwiniać innych – tak to niestety działa.

money2money opinie

Nasze opinie na temat Money2Money, oraz opinie uczestników Projekt Milion, które możesz znaleźć na tym blogu są jednoznacznie pozytywne. Dlaczego? Bo:

 • zarabiamy w M2M,
 • nasi uczniowie również zarabiają,
 • uczniowie naszych uczniów też zarabiają,
 • firma jest w 100% wypłacalna i uczciwa wobec nas,
 • firma nigdy nas nie zawiodła,
 • zawsze można się z nimi skontaktować kiedy jest taka potrzeba,
 • firma wspiera swoich partnerów, a dla najlepszych organizuje szkolenia,
 • M2M zawsze płaci terminowo,
 • M2M ma w portfolio bardzo dużo usług, które można promować,

Współpracowaliśmy z rozmaitymi programami partnerskimi i mieliśmy delikatnie mówiąc “różne” doświadczenia, dlatego nasza opinia o Money2Money jest tak pozytywna i dopóki firma będzie wobec nas fair tę opinię podtrzymamy.

Opinie naszych uczestników na temat Projekt Milion i M2M znajdziesz tutaj >>

Przykładowe zarobki w Money2Money

Poniżej zamieszczamy kilka screenów z zarobków naszych uczniów. Więcej informacji o zarobkach znajdziesz na naszym blogu, oraz w artykułach, w których czasami dzielimy się informacjami o wynikach naszych uczniów.

Nie każdy chce się chwalić zarobkami w sieci, w zasadzie to mało kto chce, ale jeśli tylko ktoś wyraża zgodę, to pokazujemy jego wyniki i krótko opisujemy jaką drogę przeszła ta osoba w Projekt Milion.

Niektórzy są skłonni pokazać nawet swoje przelewy na konta, więc i takie wyniki pokazujemy

zarabianie w internecie wynik ucznia

Podsumowanie tematu Money2Money

Zarabianie w programach partnerskich jest jedną z najlepszych form rozpoczęcia swojej przygody biznesowej. Początki nie wymagają dużych nakładów czasowych – możesz traktować to jako dodatkowe zajęcie po godzinach.

Programy partnerskie zwykle nie wywołują konieczności zakładania działalności gospodarczej (przynajmniej na początku) i nie generują wysokich kosztów, które musiałbyś ponieść w “normalnym biznesie”.

W programach partnerskich możesz startować od zera, z tym co już masz, jedyne czego potrzebujesz, to dobry mentor, komputer i internet.

Jeśli odpowiednio wybierzesz mentora, zaangażujesz się, masz odrobinę chęci do zdobywania nowej wiedzy i sumiennie podejdziesz do tematu, to dołączysz do grona tych, którzy mają bardzo pozytywne opinie o money2money, a mają je wszyscy Ci, którzy zarabiają w programie.

>>>  Żeby rozpocząć współpracę z mentorem wypełnij formularz pod tym artykułem <<<

Jeśli nauczysz się promować produkty i usługi w M2M, to staniesz na najlepszej drodze do własnego biznesu w przyszłości, który z dużym prawdopodobieństwem zapewni Ci dostatnie życie o jakim na etacie możesz tylko pomarzyć.

własny biznes z money2money

Pamiętaj, że jakikolwiek własny biznes będzie wymagał od Ciebie umiejętności promocji tego co oferujesz.

Jeśli nie poradzisz sobie w programach partnerskich i nie zdobędziesz odpowiedniej wiedzy, to nie poradzisz sobie z prowadzeniem jakiegokolwiek własnego biznesu. Po prostu będzie to niemożliwe ze względu na fakt, że dziś promocja własnej firmy zaczyna się głównie w Internecie i często jest to jedyny kanał dystrybucji Twoich towarów lub usług.

Masz pytania, wątpliwości, sugestie? Chcesz wyrazić swoją opinię? Skomentuj ten post…

… a jeśli chcesz do nas dołączyć i uzyskać wsparcie mentora to wypełnij poniższy formularz zapisu.

Ocena (4.65 / 31)

136
Dodaj komentarz

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
Michal
Gość
Michal
Ocena :
     

Witam, poczytałem trochę opinii na temat Money2Money i chciałbym zacząć dzialac. Daj mi instrukcje co mam robić.

Projekt Milion
Admin

Cześć Michale, napisałem do Ciebie na maila.

Mateusz
Gość
Mateusz

Poproszę o wskazówki

Projekt Milion
Admin

Cześć Mateuszu, wysłałem Ci pierwsze instrukcje działania na skrzynkę e-mail.

Arek
Gość
Arek
Ocena :
     

Cześć zarejestrowałem się do Money2money nie dawno, ale mój sponsor się do mnie nie odzywa. Czy możecie mi pomóc zarabiać?

Projekt Milion
Admin

Cześć, napisałem do Ciebie na maila.

Artur
Gość
Artur
Ocena :
     

Witam! Jestem gotów aby zacząć działać! Bardzo proszę o pomoc z waszej strony.

Projekt Milion
Admin

Cześć Arturze, wysłałem Ci dodatkowe informacje na skrzynkę e-mail, podaną podczas wysyłania komentarza.

Radek
Gość
Radek
Ocena :
     

Mnie M2M wkurzało na początku, jakoś nie potrafiłem tam zarabiać i ogarnąć tematu współpracy z nimi, dopóki nie trafiłem na Projekt Milion. Niby kazdy może zarabiac w m2m ale to nie prawda – zarabiają Ci, którzy wiedzą jak to robić, a wiedzą to osoby, które korzystają z wiedzy doświadczonych instruktorów – dlatego właśnie moja opinia o m2m jest teraz mega pozytywna, bo dzięki Michałowi z Projekt Milion w końcu wiem jak to ogarnąc. Wielkie dzięki

Projekt Milion
Admin

Cieszę się, że udało mi się pomóc.

Karina
Gość
Karina

Powiedz mi jedno czy pracujesz w tej firmie Money2Money i czy naprawdę idzie zarobić tutaj i czy nie oszukują bo pierwszy raz spotykam się żeby pracować przez Internet A nie chce zostać oszukana i są obawy

Projekt Milion
Gość
Projekt Milion

Współpracuję z m2m od lat – wszystko układa się super, nie mam zastrzeżeń – napisz w sprawie współpracy na kontakt@projektmilion.pl

Maciej
Gość
Maciej

Proszę o kontakt

Projekt Milion
Admin

Napisz do nas na maila: kontakt@projektmilion.pl

Damian
Gość
Damian

witam serdecznie interesujaca sprawa jestem ciekaw czy sie sprawdze prosze o kontakt

Projekt Milion
Gość
Projekt Milion

Napisz w tej sprawie na kontakt@projektmilion.pl

Tomasz
Gość
Tomasz

Co w przypadku gdy jestem już zarejestrowany w programie M2M i obecny mentor mnie olewa? Można jakoś zmienić mentora?

Projekt Milion
Admin

Napisz do nas na maila: kontakt@projektmilion.pl i pomożemy.

Paweł
Gość
Paweł

Witam proszę o wskazówki jak zacząć. Jestem zmotywowany i chętny do pracy jednak liczę na stały kontakt z mentorem w zamian za zaangażowanie.

Projekt Milion
Admin

Zapraszamy do kontaktu na maila: kontakt@projektmilion.pl

Adam
Gość
Adam
Ocena :
     

Witam.Proszę o dalsze wskazówki.

Justyna
Gość
Justyna
Ocena :
     

Witam, chciałabym zacząć ale nie wiem jak
? Mogę liczyć na wsparcie?

Projekt Milion
Admin

Napisałem na maila.

Paweł
Gość
Paweł
Ocena :
     

Witam ,jestem zainteresowany.

Paweł
Gość
Paweł
Ocena :
     

Witam ,jestem zainteresowany .Proszę o wskazówki .

Projekt Milion
Admin

Napisałem na maila.

Ania
Gość
Ania

Cześć, jestem zarejestrowana M2M, proszę o wskazówki

Projekt Milion
Admin

Wiadomość została wysłana na e-mail

Kuba
Gość
Kuba

Proszę o kontakt e-mail.

Projekt Milion
Admin

Napisałem na e-mail

Weronika
Gość
Weronika

witam chciałabym spróbować. Proszę o pomoc

Projekt Milion
Admin

Wysłałem wiadomość na e-mail z informacjami o projekcie

Tomasz
Gość
Tomasz
Ocena :
     

Witam byłbym zainteresowany. Proszę o Kontakt.

Projekt Milion
Admin

Napisałem na e-mail

Elwira
Gość
Elwira

Poproszę o informacje

Projekt Milion
Admin

Odpisałem na e-mail.

Archie
Gość
Archie

Witaj.
Zarejestrowałem się na M2M z polecenia mojego mentora,wykonałem wszystkie etapy,nie mam zbytnio pomocy od mentora,próbuje robić coś sam ale nie za bardzo mi wychodzi…Mogę prosić o pomoc?

Projekt Milion
Admin

Napisz do nas na e-mail kontakt@projektmilion.pl postaramy się pomóc.

Mateusz
Gość
Mateusz

Proszę o pokierowanie mnie w m2m

Projekt Milion
Admin

Napisałem na e-mail.

Krzysztof
Gość
Krzysztof

Proszę o wskazówki

Projekt Milion
Admin

Napisałem na e-mail.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

W rejestracji trzeba podać szczegółowe dane w tym pesel. Bez tego się nie da bo ja nie podam.

Projekt Milion
Admin

No to przykro mi bardzo, ale nie będziesz mogła tu zarabiać.

Natalia
Gość
Natalia

Witam chciałbym poprosić o więcej informacji 🙂

Projekt Milion
Admin

Napisałem na e-mail.

skaza1974
Gość
skaza1974
Ocena :
     

Witam zarejestrowałam się w m2m potrzebuje mentora , który mnie poprowadzi

Projekt Milion
Gość
Projekt Milion

Napisz w tej sprawie na kontakt@projektmilion.pl

Łukasz
Gość
Łukasz
Ocena :
     

witam chciał bym zacząć ale nie wiem jak

Projekt Milion
Gość
Projekt Milion

Napisz w tej sprawie na kontakt@projektmilion.pl

Sylwia
Gość
Sylwia

Proszę o kontakt

Projekt Milion
Gość
Projekt Milion

Napisz w tej sprawie na kontakt@projektmilion.pl

Marta
Gość
Marta

Proszę o kontakt.

Projekt Milion
Gość
Projekt Milion

Napisz w tej sprawie na kontakt@projektmilion.pl

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Witam, poproszę o instrukcję 🙂

Projekt Milion
Gość
Projekt Milion

Napisz w tej sprawie na kontakt@projektmilion.pl

Klaudia
Gość
Klaudia
Ocena :
     

Witam, chciałbym również dołączyć do działania

Projekt Milion
Gość
Projekt Milion

Napisz w tej sprawie na kontakt@projektmilion.pl

Monika
Gość
Monika
Ocena :
     

Wyglada to dosyc ciekawie. Moge prosic o kontakt ? Chcialabym sie wiecej dowiedziec na temat m2m

Projekt Milion
Gość
Projekt Milion

Napisz w tej sprawie na kontakt@projektmilion.pl

Klaudia
Gość
Klaudia

Proszę o wskazówki

Projekt Milion
Gość
Projekt Milion

Napisz w tej sprawie na kontakt@projektmilion.pl

jolka70
Gość
jolka70

Chcę dostać wskazowki jak zarabiać jestem zarejestrowany

Projekt Milion
Gość
Projekt Milion

Napisz w tej sprawie na kontakt@projektmilion.pl

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Czy moge poprosic o pomoc jak zaczac ?

Projekt Milion
Gość
Projekt Milion

Napisz w tej sprawie na kontakt@projektmilion.pl

Natalia
Gość
Natalia
Ocena :
     

Ja mam już konto na m2m założone w tamtym roku było nie używane aż do teraz, czy też mogę liczyć na pomoc

Projekt Milion
Gość
Projekt Milion

Napisz w tej sprawie na kontakt@projektmilion.pl

Joanna
Gość
Joanna

Proszę o wskazówki.

Projekt Milion
Gość
Projekt Milion

Napisz w tej sprawie na kontakt@projektmilion.pl

Paulina
Gość
Paulina

Witam Mam konto w Money2money ale nie wiem jak tu zarabiać proszę o wskazóki

Projekt Milion
Gość
Projekt Milion

Napisz w tej sprawie na kontakt@projektmilion.pl

Adam
Gość
Adam

Witam, jakiś czas temu założyłem konto na m2m czy ktoś mógłby mi pomóc i powiedzieć co i jak robić żeby zarabiać? Czy mogę liczyć na pomoc z waszej strony?

Projekt Milion
Gość
Projekt Milion

Napisz w tej sprawie na kontakt@projektmilion.pl

Martyna
Gość
Martyna

Prosze o kontakt na meila. Potrzebuje pomocy.

Projekt Milion
Gość
Projekt Milion

Napisz w tej sprawie na kontakt@projektmilion.pl

Weronika
Gość
Weronika

Proszę o wskazówki

Projekt Milion
Gość
Projekt Milion

Napisz w tej sprawie na kontakt@projektmilion.pl

Anita
Gość
Anita
Ocena :
     

Poproszę o informacje.

Projekt Milion
Gość
Projekt Milion

Napisz w tej sprawie na kontakt@projektmilion.pl

Karolina
Gość
Karolina

Witam , proszę o udzielenie wskazówki.

Projekt Milion
Gość
Projekt Milion

Napisz w tej sprawie na kontakt@projektmilion.pl

Natalia
Gość
Natalia

Zarejestrowałam się w m2m i nie bardzo wiem co dalej.

Projekt Milion
Gość
Projekt Milion

Napisz w tej sprawie na kontakt@projektmilion.pl

Barbara
Gość
Barbara

Proszę o wskazówki.

Projekt Milion
Gość
Projekt Milion

Napisz w tej sprawie na kontakt@projektmilion.pl

Monika
Gość
Monika

Witam zalozylam konto na monay2monay i co dalej ? Bo jestem zielona a chcialabym sprobowac

Projekt Milion
Gość
Projekt Milion

Napisz w tej sprawie na kontakt@projektmilion.pl

Magdalena
Gość
Magdalena

Proszę o kontakt

Projekt Milion
Gość
Projekt Milion

Napisz w tej sprawie na kontakt@projektmilion.pl

Martyna
Gość
Martyna

Na czym polega konketnie współpraca ? Proszę o więcej informacji na maila.

Projekt Milion
Gość
Projekt Milion

Napisz w tej sprawie na kontakt@projektmilion.pl

Martyna
Gość
Martyna

Na czym konkretnie polega współpraca ? Proszę o więcej informacji.

Projekt Milion
Gość
Projekt Milion

Napisz w tej sprawie na kontakt@projektmilion.pl

Michał
Gość
Michał
Ocena :
     

Witam, również jestem bardzo zainteresowany tematem, proszę o wskazówki

Dawid
Gość
Dawid
Ocena :
     

Chciałbym zacząć

Projekt Milion
Gość
Projekt Milion

Napisz w tej sprawie na kontakt@projektmilion.pl

Szczepan
Gość
Szczepan

To poproszę o więcej informacji.

Projekt Milion
Gość
Projekt Milion

Napisz w tej sprawie na kontakt@projektmilion.pl

Jola
Gość
Jola

Witam przeczytalam o panstwa programie ichce dolaczyc

Projekt Milion
Gość
Projekt Milion

Napisz w tej sprawie na kontakt@projektmilion.pl