“Praca” w Projekt Milion…

Zgłaszają się do nas ludzie, którzy chcieliby podjąć współpracę z nami w ramach Projekt Milion i zadają takie pytania:

  • Na jakich warunkach będę zatrudniona?
  • Czy ta praca jest bezpieczna?
  • Czy ta praca jest legalna?
  • Czy ktoś jeszcze wykonuję tę pracę?
  • Na czym będzie polegała moja praca?
  • Czy tę pracę trzeba wykonywać w określonych godzinach?
  • Jaki będzie zakres moich obowiązków?
  • Czy codziennie muszę siedzieć przed komputerem?
  • Kim jest pracodawca?

Postaram się wyjaśnić wszystko w dalszej części tekstu.

Współpraca w ramach Projekt Milion to nie “praca w Projekt Milion”

Dla przypomnienia: Czy jest Projekt Milion? Projekt Milion tworzy grupa osób z ogromnym doświadczeniem w zarabianiu online. W ramach Projekt Milion uczymy naszych podopiecznych, krok po kroku, w jaki sposób zarabiać na programach partnerskich w 100% online, bez wychodzenia z domu.

W ramach Projekt Milion pokażemy Ci najlepsze, sprawdzone w praktyce strategie zarabiania na w pełni legalnych, wypłacalnych i uczciwych programach partnerskich. Od nas dostajesz praktyczną wiedzę i wskazówki, co robić i jak robić, żeby zarabiać online.

Dlaczego Cię uczymy i to w dodatku bezpłatnie? Bo mamy z tego prowizję, kilka (czasami kilkanaście) procent prowizji od kwoty jaką zarobią nasi podopieczni. Ta prowizja nie jest potrącana od Twojego wynagrodzenia, ale jest dodawana do naszego – jako bonus Zależy nam na tym, żebyś zarabiał jak najwięcej, bo wtedy jesteśmy lepiej wynagradzani. Krótko mówiąc: Zarabiamy, jeśli Ty zarabiasz.

W Projekt Milion nikogo nie zatrudniamy i nikomu nie dajemy pracy – to nie jest praca w tradycyjnym rozumieniu.

Jak wygląda współpraca?

Twoje działanie w Projekt Milion opiera się na dobrowolności i samodzielności.

Dobrowolność – udział w projekcie jest dobrowolny – możesz w każdej chwili zrezygnować z udziału, ale musisz wtedy liczyć się z tym, że nie zarobisz pieniędzy.

Samodzielność – my damy Ci jasne instrukcje i konkretną, praktyczną wiedzę. Przeprowadzimy Cię konkretną ścieżką, dzięki której zrozumiesz jak to wszystko działa i w jaki sposób zarabiać, ale… to od Twojego działania będą zależały ostateczne efekty.

My wiemy, że Projekt Milion działa. Wiemy co robić i jak robić żeby zarabiać, ale niczego nie zrobimy za Ciebie. Sam musisz przede wszystkich chcieć i działać.

W Projekt Milion nie ustalamy żadnych warunków Twojego zatrudnienia – bo my Cię nie zatrudniamy. Nie wyznaczamy Ci godzin “pracy”. Nie decydujemy o tym, czy masz “pracować” rano czy wieczorem – kompletnie nas to nie obchodzi.

To jest Twoja sprawa jak pracujesz, kiedy, jak długo i czy w ogóle coś robisz.

Dopóki się starasz my Cię uczymy. Jak przestajesz się starać, my przestajemy Cię wspierać i naszą energię oraz czas przeznaczamy dla innych osób, którym zależy bardziej i chcą się rozwijać po to żeby mieć znakomite zarobki. Bo kiedy oni zarabiają, my zarabiamy.

Z kim w takim razie podpisuję umowę?

Nie ma żadnej umowy i z nikim jej nie podpisujesz. Jedyną faktyczną “umową” jest zaakceptowanie regulaminów programów partnerskich, do których się rejestrujesz.

Jak to działa? Mówimy Ci – załóż konto w programie partnerskim X, a my nauczymy Cię jak w nim zarabiać. Program partnerski X ma swój regulamin, w którym określa m.in.sposób naliczania i wypłacania prowizji.

Programy partnerskie w których zarabiamy i które polecamy do niczego Cię nie zobowiązują. Wszystkie funkcjonują w oparciu o zasadę dobrowolności. Jeśli chcesz, to z nimi współpracujesz, jeśli nie masz ochoty, to przestajesz współpracować i… JUŻ.

Wszystkie programy partnerskie na jakich bazujemy, to od lat, legalnie działające, zarejestrowane w Polsce firmy z dużym kapitałem i ugruntowaną pozycją rynkową.

Jeżeli proponujemy Ci jakiś program partnerski, to zawsze informujemy kto jest jego właścicielem, w jakiej jest grupie kapitałowej i jak długo działa na rynku.

Informujemy o tym, mimo tego, że programy te nie wymagają wnoszenia jakichkolwiek opłat, są darmowe i DO NICZEGO NIE ZOBOWIĄZUJĄ.

Nie ma żadnych umów o pracę, żadnych wymagań, wyznaczonych godzin pracy i innych bzdur. Sam jesteś sobie szefem.

Chcesz się od nas uczyć i osiągać wysokie zarobki? Proszę bardzo, zapraszamy do Projekt Milion. Pokażemy Ci, które programy partnerskie mają sens i jak na nich zarabiać. Jeśli tylko przejdziesz z nami 7 etapów krok po kroku – również będziesz zarabiać.

Bez szefa nie dam rady…

Większość ludzi zadaje pytania, które wymieniłem na początku, bo w ich głowie nie istnieje takie pojęcie jak “Zarabianie pieniędzy w sposób inny niż praca u kogoś”.

Ludzie są tak “ociemniali”, że nie ogarniają tego, że wystarczy tylko odpowiedni mentor, komputer, dostęp do internetu i trochę pracowitości, żeby zarabiać z dowolnego miejsca na świecie z laptopem na kolanach.

Mówisz człowiekowi: To jest program partnerski, pracujesz sam, jesteś sobie szefem, my Cię nauczymy jak to robić, a on odpowiada: “Ale gdzie umowa?” “Gdzie macie biuro?” “Jaki jest mój zakres obowiązków?” “W jakich godzinach mam pracować?”

Naprawdę przerażające jest to jak ludzie przyzwyczaili się do niewolnictwa. Chodzą do pracy, której nienawidzą, słuchają szefa, którego nie lubią, tracą czas, który jest dla nich ważny, zarabiają pieniądze, które na nic nie wystarczają i jeszcze dali sobie wmówić, że to jest: bezpieczne, uczciwe i stabilne, bo mają “umowę” i ktoś im KAZAŁ pracować od 8 do 16-tej.

Można inaczej…

Możesz godnie zarabiać, godnie żyć, pracować w domu mając tylko komputer i Internet, ale musisz zmienić myślenie. Musisz zrozumieć, że dopóki wymieniasz swój czas za marną pensję na umowę o pracę, to marnujesz swoje życie. To nie jest droga do bogactwa i dostatniego życia. To droga do nędzy, stresu i utraty zdrowia.

Kiedy chodzisz do pracy życie przecieka Ci przez palce. Wybór tej drogi wynika z biedy mentalnej. Człowiek mentalnie biedny wybiera warianty “bezpieczne”, bo wydaje mu się, że praca na umowę o pracę za marne grosze i tyranie na szefa, to jest ten wariant “bezpieczny”.

Tymczasem prawdziwy bezpieczny wariant, to posiadanie takiej ilości gotówki, która daje Ci wolność decydowania o sobie. Żeby ją posiadać, trzeba ją zarobić. Żeby ją zarobić trzeba trochę samodzielności.

Jeśli potrzebujesz umowy, szefa nad sobą i konkretnych godzin pracy, których szef będzie pilnował z zegarkiem w ręku, to oznacza, że masz mentalność biedaka i niewolnika – szukaj wtedy pracy na etacie i trzymaj się z dala od Projekt Milion – nie chcemy Cię w projekcie.

Dla kogo jest Projekt Milion?

Projekt Milion jest dla ludzi, których stać na przynajmniej minimalną samodzielność i odrobinę myślenia. To nie oznacza, że masz rzucić pracę na etacie. To oznacza, że masz działać a nie biadolić.

W ramach Projekt Milion możesz działać po pracy. Wystarczą 1-2h dziennie żeby zacząć budować dodatkowe źródło dochodu i w niedługim czasie od tego etatu się uwolnić.

Nie wierzysz, że to możliwe? To idź do księdza, może on obudzi w Tobie wiarę, albo… wpadnij do centrum Warszawy i zobacz jakimi autami jeżdżą tam ludzie – coś Ci podpowiem: Nie zarobili na te auta na etacie, tyrając na swojego szefa po 10h dziennie.

Zarobili, bo zaczęli myśleć inaczej i działać inaczej… Wyzbyli się mentalnej biedy, która dręczy ponad 90% społeczeństwa… Postawili na odrobinę samodzielności i niezależności.

Tylko odrobinę…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Napisz do nas na Facebook-u :)